Agencja detektywistyczna KOB GROUP

 Wykonam zlecenie / RAFAŁ KRÓL

KOB GROUP to profesjonalna agencja detektywistyczna, która od blisko 10 lat wspiera klientów w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Nasze działania mają nieograniczony zasięg terytorialny, realizujemy współprace na terenie całej Polski i za granicą. Każdy licencjonowany detektyw w naszym zespole to wysoko wykwalifikowany profesjonalista z licznymi uprawnieniami oraz kwalifikacjami w wąskich obszarach, w których się specjalizuje.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz sektorem publicznym. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się absolutnie każdego zadania.

Wykwalifikowany zespół, profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją jakości świadczonych usług. Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celu znajdują odbicie w efektywności działań.

W naszym gronie znaleźli się licencjonowani detektywi, kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego, audytorzy, specjaliści z zakresu kontroli wewnętrznej oraz wywiadu gospodarczego, prawnicy, informatycy śledczy, eksperci z zakresu ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, tajemnicy przedsiębiorstwa, bezpieczeństwa IT oraz szerokie grono profilowanych doradców. Wszyscy razem tworzymy zespół, który prężnie realizuje powierzone zadania na najwyższym poziomie.

Bez względu na zakres współpracy, priorytetem jest zawsze realizacja celu. Podczas wykonywania zadań kierujemy się nadrzędnymi w naszej branży wartościami – dyskrecja, profesjonalizm oraz elastyczne podejście do każdej ze spraw.

Nasza agencja detektywistyczna to również kompleksowe podejście do potrzeb każdego z klientów. Nie ma znaczenia czy reprezentujemy interesy osób prywatnych, firm czy instytucji. Zawsze dbamy o to, aby rzetelnie i całościowo zrealizować powierzone nam zadania.

O naszej efektywności, obok niespełna 10 lat bogatego doświadczenia i setek zrealizowanych z sukcesem projektów oraz zleceń, decyduje szeroki pakiet kwalifikacji członków naszego zespołu. Każdy prywatny detektyw specjalizuje się w swojej wąskiej dziedzinie. Dzielimy się zadaniami zgodnie z posiadaną przez poszczególnych specjalistów wiedzą. Dzięki temu możemy dać gwarancję, że agencja detektywistyczna KOB GROUP to dobry wybór, poparty solidnymi argumentami.

Nasza oferta obejmuje m.in.:
– Sprawy rozwodowe;
– Sprawy cywilne, spadkowe, karne;
– Obserwację osób;
– Kontrobserwację;
– Poszukiwanie osób;
– Wywiad środowiskowy;
– Ustalenia majątkowe;
– Ustalenia danych;
– Spawdzanie przeszłości;
– Windykację;
– Wykrywanie podsłuchów, kamer, lokalizatorów GPS;
– Oprogramowanie szpiegowskie w telefonie, komputerze;
– Ochronę osobistą VIP;
– Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji;
– Wywiady gospodarcze;
– Śledztwa gospodarcze;
– Weryfikację pracowników;
– Poufne spotkania biznesowe;
– Audyty bezpieczeństwa;
– Informatykę śledczą;
– Badania kryminalistyczne.

Usługi detektywistyczne. Detektyw. Warszawa.

Zapraszamy.