Projekty wnętrz, Home Staging

 Wykonam zlecenie

Wykonam zlecenie kompleksowego projektu wnętrz.

Na naszą pracę składają się następujące etapy:

◆ KONSULTACJA, INWENTARYZACJA. Początek naszej pracy nad projektem wnętrza, czyli przeprowadzenie szczegółowych pomiarów i dokumentacji fotograficznej. Omówienie konkretnego zagadnienia dotyczącego aranżacji wnętrza. Odpowiadamy na pytania, co i w jaki sposób można wykonać w istniejącej przestrzeni, aby nadać jej pożądanego charakteru lub poprawić funkcjonalność. Dojeżdżamy do klienta do 50 km. w cenie projektu. W przypadku większej odległości ustalamy dodatkowy koszt.

◆ SPOTKANIE STYLOWE, KONCEPCJA. Spotkanie stylowe, którego celem jest poznanie Twoich potrzeb, stylu życia, ulubionych kolorów i omówienie założeń projektowych dla wystroju wnętrza. Styl nowoczesny, klasyczny, a może boho? Razem na pewno coś wybierzemy.

◆ UKŁAD FUNKCJONALNY. Na podstawie inwentaryzacji i spotkania stylowego przygotowujemy projekty funkcjonalne, rzuty, które są punktem wyjścia do dalszej pracy nad projektem.

◆ PROJEKT WYKONAWCZY. Rzuty płaskie – rozmieszczenie punktów elektrycznych, punktów hydrauliki, wentylacji, rzut aranżacji mebli i zabudów projektowych, rzut ścian, w tym ścianki działowe oraz przebudowa ścian konstrukcyjnych, rzut posadzek i sufitów.

◆ WIZUALIZACJE 3D, Opracowanie koncepcji projektowanego wnętrza w formie wizualizacji 3D. Dodatkowo istnieje również możliwość realizacji pomieszczenia w formie wirtualnej przestrzeni, z możliwością obracania się w obrębie pomieszczenia. Pierwsze wizualizacje służą do dalszej pracy aranżacyjnej, stylistycznej i kolorystycznej. W ramach zawartej umowy masz możliwość nanoszenia zmian na wizualizacje, co pozwala na przedstawienie różnych pomysłów aranżacji.

◆ SPOTKANIE MATERIAŁOWE. Prezentacja produktów wyposażenia wnętrz, przedstawiamy konkretne rozwiązania okładzin ścinnych, tapet, drewna, kafli, itp, propozycje mebli, oświetlenia głównego oraz dekoracyjnego. Aranżacja spotkań ze specjalistami (stolarze, szklarze, parkieciarze). Spotkania materiałowe odbywają się w siedzibie projektanta lub na Twoje życzenie organizowane są wyjazdy do sklepów.

◆ ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW. Na podstawie zaakceptowanego projektu i wizualizacji, zostaje przygotowany szczegółowy wykaz materiałów oraz elementów wyposażenia ujętego w projekcie wnętrz, który pomoże Państwu przejść przez etap zakupów. W zestawieniu otrzymują Państwo informację dotyczącą ilości, producenta.

◆ PRACA Z EKIPĄ REMONTOWĄ. Spotkanie projektanta z kierownikiem budowy w celu omówienia projektu. Przygotowanie propozycji harmonogramu prac ekipy remontowej i ekip zewnętrznych – opracowanie harmonogramu prac wszystkich ekip, który służy Ci do określenia terminów pracy z poszczególnymi wykonawcami.

◆ NADZÓR AUTORSKI. Wizyty projektanta na inwestycji, raportowanie postępów prac, kontakt z firmami zewnętrznymi (stolarze, parkieciarze, szklarze) w celu wyjaśnienia ewentualnych pytań dotyczących projektu, stały kontakt z ekipą remontową w celu nadzoru nad zgodnością prac z projektem.

◆ ARANŻACJA DEKORATORSKA / ZAKUPY Z PROJEKTANTEM. Aranżacja istniejącej przestrzeni za pomocą drobnych zmian i dodatków. Możliwość wyjazdu Projektanta na zakupy z Inwestorem.

◆ SESJA FOTOGRAFICZNA. Podsumowaniem naszej pracy przy projektowaniu Państwa wnętrza, a zarazem postawienie tzw. kropki na „i” jest sesja fotograficzna zrealizowanego projektu. Zdjęcia udostępniamy również dla Państwa potrzeb. Dbając o ciągły rozwój naszej firmy pilnujemy, aby w naszym portfolio było większość zdjęć z realizacji.

Dodatkowo oferujemy:

◆ HOME STAGING przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować każdą nieruchomość do szybkiej i zyskownej sprzedaży bądź wynajmu. Przy niskim nakładzie finansowym (1-3% od wartości nieruchomości) zmienimy znajomą Ci przestrzeń tak, by stała się atrakcyjna dla większości nabywców, skracając czas sprzedaży do 40%, a jej wartość podnosząc nawet do 10-15%. Nasze techniki Home Stagingu.

Więcej na facebook oraz instagram: la_casa_studio_projektowe

 

  • ID ogłoszenia: 455